Autor Wątek: Skasowano forum  (Przeczytany 2791 razy)

Serge

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Skasowano forum
« dnia: Czerwiec 26, 2013, 09:26:39 »
Witam,

Jak w temacie - skasowano moje forum  ???, które przygotowywałem od dłuższego czasu pod sesje RPG PBF mającą się odbyć w wakacje. Włożyłem w to mega dużo pracy, a forum po prostu przestało nagle istnieć (a jeszcze kilka dni temu normalnie mogłem na nie wejść). Jeśli to jeszcze możliwe, proszę o przywrócenie go do życia.

Oto adres:

www.genext.darmowefora.pl

Z góry dzięki, mam nadzieję, że się uda, gdyż bardzo mi na tym zależy.

tomek

  • Administrator
  • Aktywny użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 242
    • Zobacz profil
    • Darmowe Fora
Odp: Skasowano forum
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 26, 2013, 11:35:05 »
Przykro mi, ale niestety nie jest to możliwe. Forum musiało zostać usunięte ponad 10 dni temu, bo taką mam najstarszą kopię, w której już go nie ma.

Forum zostało usunięte ponieważ spełniało przynajmniej 1 z poniższych warunków, zapisanych w 5 paragrafie regulaminu.
Nie udzielam pomocy przez PW. Masz problem z forum? Napisz o tym na forum.
Darmowe fora - załóż własne forum za darmo!

Bingo

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Skasowano forum
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 02, 2013, 20:02:31 »
Miałem  kiedyś i ja tu swoje forum pt Testosteron,i niestety z przyczyn nie widomych do dzisiaj  administracja Darmowe Fora , nie jest w stanie przyznać się dlaczego tak na prawdę to forum zostało skasowane.Tłumaczenie administracji darmowych for,że forum Testosteron było skasowane  z powodu bardzo słabej aktywności,było totalną bzdurą,gdyż  jakoś dziwnym zbiegiem okoliczności,forum to znajdowało się na 11 miejscu na liście najbardziej aktywnych  for.Po tym paskudnym i nie uczciwym procederze ze  strony administracji Darmowych For,już mi się  naprawdę odechciało zakładania nowego forum,bo skutecznie zostałem zniechęcony,nie  słusznym wykasowaniem mojego poprzedniego forum.

tomek

  • Administrator
  • Aktywny użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 242
    • Zobacz profil
    • Darmowe Fora
Odp: Skasowano forum
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 03, 2013, 09:41:32 »
Bingo, regulamin jasno określa, kiedy forum może zostać skasowane i pod jego wytyczne zostały napisane skrypty kasujące opuszczone fora. Innymi słowy, nie kasujemy for ręcznie, tylko robi to automat.

Dziwię się również, skąd też wiesz na którym miejscu było twoje forum na liście najbardziej aktywnych for, skora lista ta ma jedynie 7 pozycji i wyświetla fora według ilości napisanych wiadomości a nie aktywności.
Nie udzielam pomocy przez PW. Masz problem z forum? Napisz o tym na forum.
Darmowe fora - załóż własne forum za darmo!