Autor Wątek: Pomocy!  (Przeczytany 22732 razy)

szak

• Nowy użytkownik
  • *
    • Email
Pomocy!
« dnia: Grudzień 24, 2017, 15:45:16 »
Witam tutaj Szak!
okradziono moje forum www.yourname.darmowefora.pl
zrobiłem forum nie dawno to jednym dniu weszłem i nie mogłem się zalogować hasło wpisywałem dobre sprawdzałem tysiąc razy ,aż tu patrze jakiś Ozzaku i Krecik oraz wiele innych się tam wkradło ukradli mi konto i zmienili hasło oraz e-mail proszę o pilną pomoc oraz proszę oto aby to forum zostało usunięte
nazwe na forum mam Szak ale nie mogę się zalogować bo mi skradziono konto zrobiłem nowe konto na tym forum o nazwie szag teraz proszę albo o usunięcie forum albo o oddanie administratora albo zmienenie hasła i emailu
proszę pomórzcie mi! :'(

JeffSimons

• Nowy użytkownik
  • *
Odp: Pomocy!
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 16, 2021, 11:23:06 »
You guys are the best when it comes to sharing free stuff. I will be checking out the official dragon city website first since I am so addicted to that game when I played it on mobile. I may have to also consider pvz since I missed playing that game as well. I am so glad that I can finally own these cool apps and games and the best thing about it is that I was able to get it for free. I have a lot of free apps installed in here and if I'm not mistaken, I also got it from you guys. Well, I just hope that you keep on doing this because a lot of us gamers are going to be so happy about it.

ellaine1990

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 13, 2021, 18:28:13 »
Have you tried contacting their customer service to report the issue?
Regards | Pulsar Generator

Connorrr

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 14, 2021, 13:33:25 »
Im sorry to hear about this. Hope you have that fixed.
https://www.shopedc.com

joeanderson

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 17, 2021, 01:39:48 »
I'm saddened to hear that your account is stolen. It's been 3 years, did you recover your account? if not, that would be a lesson for all of us to always secure our personal informations to prevent this incident. I recommend that it's better to change your password atleast every three months.

Best Regards!
www.baltimoreconcreteservices.com

Connorrr

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 20, 2021, 22:18:39 »
I think they havent recovered it. makeup tutorials