Autor Wątek: Prozba do Administracji  (Przeczytany 7125 razy)

SZAKAL

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
    • Email
Prozba do Administracji
« dnia: Kwiecień 09, 2008, 23:50:56 »
Poniewasz zesza ludzi ktuzrych nudza standardowe wyglady forum coraz bardziej sie powieksza wnosze prozbe o dodanie opci ktura umozliwi dodawanie wygladuw przez samego zainteresowanego oczywiscie jesli jest to mozliwe taka sama prozba co do emotionkuw
Pozdrawiam ;D

lampard

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 28
    • Komunikator ICQ - 1592542
    • Zobacz profil
Odp: Prozba do Administracji
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 11, 2008, 15:41:28 »
niema takiej opcji a jeśli nawet jak i by była to tylko tomek mógł by tak zrobić ale z tego co widze to tomek nie interesuje sie tym
Witam W imieniu administracji mam zaszczyt zaprosić wszystkich na Forum Prawdziwego Kibica.
Nasze Forum jest nowe więc nie posiadamy zaplecza dlatego też poszukujemy moderatorów . chętnych

SZAKAL

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Prozba do Administracji
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 12, 2008, 00:17:35 »
lampard zgasiłeś mnie trochę szkoda ze nie ma takiej możliwości :( :( :(

domin

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Prozba do Administracji
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 26, 2008, 08:36:01 »
popracój nad ortograwiom haha :P

kejcik

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Prozba do Administracji
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 09, 2008, 23:46:52 »
no fajnie jakby mozna bylo wgrac swoje emotki ;)

falco-06

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Prozba do Administracji
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 13, 2008, 22:15:38 »
Mam pytanie a raczej prośbę jak zrobić własne forum i potem jak kilka moich przyjaciół się zarejestruje ,zamknąć forum całkowicie .Chcę by tylko Ci co są zarejestrowani mogli wchodzić na moje forum.Ostatnio miałem kłopoty ??? ,zresztą Wam opiszę o co mi chodzi.Miałem własne forum <pewna osoba > się na nie po prostu włamała pokradła nasze zdjęcia  i rozsyła po necie ,mam jej maila oraz IP .Dodam że ta osoba włamywała mi się dwa razy na forum :'(Szukałem na necie coś związanego z kodeksem karnym,ale albo nie umie szukać (pisałem tak samo na jedną stronkę ale nie mam odpowiedzi)....Mam pytanie jeśli znacie się na prawie karnym ,powiedzcie mi co tej "osobie" może grozić za to co zrobiła?Nie chcę tego zgłaszać na policję ,wiem że ma małą córkę którą wychowuje sama,ale ta osoba dalej mi nie daje spokoju po prostu mi grozi >:(...Jak mam ją za przeproszeniem "udupić" ,czyli dać jej jasno do zrozumienia że jeśli dalej będzie mnie prześladować to może się to dla niej źle skończyć...... Podpowiedzcie mi jakie są na to paragrafy itp...Proszę wyślijcie mi wiadomość na PW ,bo ja gubię się jeszcze na forum,albo na mojego maila falco-06@o2.pl    Dzięki za pomoc
„Muss ich denn sterben...um zu leben...”