Autor Wątek: Kłopot.  (Przeczytany 3312 razy)

Aneczka123

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Kłopot.
« dnia: Lipiec 03, 2008, 19:29:44 »
Witajcie jestem tu nowa, także z góry przepraszam za to co zrobię źle.
Sprawa jest pilna.
Mam forum pewnej gry. No i na forum jakiś gość napisał dwa tematy [temat dostępny dla gości] o tematyce erotycznej...
Wchodząc na forum jako administrator, odrazu je skasowałam, nie mysląc co robię. Teraz nie mogę sprawdzić ani IP, ani innych rzeczy.
Można jakoś przywrócić te tematy? Czy można jakoś zarazdzić?



Pozdrawiam

nowa

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
"Kłopot."
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 04, 2008, 02:52:46 »
    Ja również jestem tu NOWA...dosłownie i w przenośni ;D Myślę, że jeżeli wcześniej nie otworzyłaś "kosza"(nazwa mało istotna), do którego wpadałyby kasowane przez Ciebie posty....To pupencyja zimna i nóżki w galarecie... znikły jak sen złoty ;D Chyba, że się mylę... i znajdzie się jakiś mądry userek, który również mnie - zechce oświecić. ;D
    Chętnych na wklejenie wątków o tematyce erotycznej znajdziesz wielu, więc nie smutaj, już wkrótce czas uleczy Twe rany! ;)
                                                     Pozdrawiam serdeczniście :-*
« Ostatnia zmiana: Lipiec 04, 2008, 03:00:52 wysłana przez nowa »

Aneczka123

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Kłopot.
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 04, 2008, 08:49:59 »
Ale ja nie chce by wklejali te wątki. Po prostu nawet nie mogę sprawdzić kto to bo nie znam numeru IP....
Pozdrawiam.

nowa

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
"Kłopot"
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 04, 2008, 12:43:48 »
    Nie powinnaś martwić się na zapas, poznanie IP intruza i jego zbanowanie niczego nie zmieni, jeżeli będzie chciał, oraz gdy jego inteligencja mu na to pozwoli, to i tak znajdzie sposób, by wejść na Twoje forum i ponownie coś napisać. Będziesz miała wtedy niejedną okazję, by przyjrzeć się jego IP... ;)
Zapewniam, że mimo to, nadal nie będziesz miała 100% pewności, kim jest osobnik znajdujący się po drugiej stronie.
;D

szynszylowiec

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Kłopot.
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 16, 2008, 23:08:14 »
Jeszcze powiem, że jest maska pod sieci i IP ci nic nie daje.