Autor Wątek: Moderatorzy nie widzą załączników  (Przeczytany 2558 razy)

arklas

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Moderatorzy nie widzą załączników
« dnia: Wrzesień 15, 2010, 01:21:29 »
Witam.

Na wstępie czepnę się błędu, który widziałem i tutaj, i na stronie głównej darmowefora.pl. Chodzi mi o odmianę rzeczownika „fora” – w dopełniaczu brzmi ono „forów”, a nie jakieś tam „for” (ta jedna fora – te dwie fory – tych dwóch for?).

A teraz do rzeczy. Jestem jednym z dwóch moderatorów całego forum pl8s.darmowefora.pl (nazwa użytkownika pisana niebieskim kolorem) i nie widzę załączników. Nie ma nawet formularza pozwalającego na załączanie obrazków. Zanim zostałem moderatorem, formularz i załączniki działały mi bez zarzutu. Drugi moderator ma ten sam problem. Czy da się coś z tym zrobić?

Teknoman

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
Odp: Moderatorzy nie widzą załączników
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 18, 2010, 09:31:57 »
Widocznie dla moderatorów załączniki są wyłączone. Powiedz administratorowi żeby je edytnął w administracji ( bodajże są to pozwolenia - moderatorzy jeżeli się nie mylę ).


Edit; wejdź w Administracja - Zarządzami użytkownikami - Zezwolenia - Moderatorzy - i ostatni podpunkt załączniki są domyślnie odznaczone  ::)


Edit2; A co do pierwszego o tym niby błędzie to proszę bardzo: http://db.tlen.pl/temat.php?id_p=610&id_f=32
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 18, 2010, 13:13:58 wysłana przez Teknoman »
www.Sagableach.pun.pl - nowe forum/pbf bleach wartę uwagi ;]

arklas

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Moderatorzy nie widzą załączników
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 18, 2010, 20:10:45 »
Dzięki. Napisałem do administratora.


Edit2; A co do pierwszego o tym niby błędzie to proszę bardzo: http://db.tlen.pl/temat.php?id_p=610&id_f=32

Skoro: muzeum, te muzea, tych muzeów, to: forum, te fora, tych forów. Potwierdził to nawet słownik ortograficzny.


19.09
Załączniki już działają. Dziękuję za pomoc.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 19, 2010, 12:36:06 wysłana przez arklas »

Teknoman

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
Odp: Moderatorzy nie widzą załączników
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 19, 2010, 14:10:03 »
Tylko muzeum, planetarium czy gimnazjum w liczbie pojedyńczej przez przypadki się nie odmieniają. ^^ dlatego wg. mnie to błąd nie jest ale tutaj można się kłócić miesiącami bo Polska mowa być gumowa ;p

 ;)
www.Sagableach.pun.pl - nowe forum/pbf bleach wartę uwagi ;]

arklas

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Moderatorzy nie widzą załączników
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 20, 2010, 20:01:56 »
„Forum” w liczbie pojedynczej też się nie odmienia.