Autor Wątek: Znikające tematy i posty. Prośba o POMOC !!!  (Przeczytany 2400 razy)

lucjanos

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Znikające tematy i posty. Prośba o POMOC !!!
« dnia: Październik 10, 2010, 20:10:26 »
Witam.

W dniu dzisiejszym, tj. 10.10, poznikały z mojego forum tematy i posty !!! Z minuty na minutę zniknęło wiele tematów oraz mnóstwo postów. Wyglądało to tak, jakby działał jakiś automat. Było ponad 400 postów, a po kilkunastu minutach pozostało 144. Część tematów się sama pozamykała, inne poprzyklejały itp. itd. !!! Ja jestem adminem tego forum, ale nic administracyjnego w dniu dzisiejszym nie robiłem. Totalny chaos, a to forum jest dla mnie i 50 innych użytkowników bardzo ważne. Adminie pomóż !!! Chodzi o forum http://lkr.darmowefora.pl  Nie wiem skąd się wziął ten problem. Jest jakiś sensowny backup ? Czekam z niecierpliwością na odpowiedź.
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2010, 22:51:18 wysłana przez lucjanos »

lucjanos

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Znikające tematy i posty. Prośba o POMOC !!!
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 11, 2010, 17:20:16 »
Czy ktoś wie z jaką częstotliwością zagląda tutaj admin ? Ja naprawdę potrzebuję pilnie pomocy z moim forum.

Teknoman

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
Odp: Znikające tematy i posty. Prośba o POMOC !!!
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 11, 2010, 18:11:06 »
Czy ktoś wie z jaką częstotliwością zagląda tutaj admin ? Ja naprawdę potrzebuję pilnie pomocy z moim forum.
Można ją porównać do prędkości światła  ;D

Co do pierwszego możliwe, że sam je sobie przez przypadek usunąłeś.
Druga możliwość to to, że zrobiłeś czyszczenie forum i wszystkie tematy z przed x dni zostały usunięte.
Trzecia możliwość to taka, że jakiś mod/admin po prostu je usunął ( najbardziej chyba prawdopodobne )

I takie wyjaśnienie;
- posty same nie znikają, co najwyżej ktoś je usuwa.

lucjanos w razie dalszego nieustąpienia problemu jestem gotowy pomóc przez gadu gadu ;) ( ostatnio bawię się w detektywa i policjanta ) i nawet jedną sprawę rozwiązałem. Jak chcesz pomocy to zostaw gg.
www.Sagableach.pun.pl - nowe forum/pbf bleach wartę uwagi ;]

lucjanos

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Znikające tematy i posty. Prośba o POMOC !!!
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 11, 2010, 18:33:46 »
Sam nie usuwałem na pewno, bo wiem co robię. Czyszczenia forum nie robiłem. Zresztą poznikały posty z róznymi datami, jednak pozostało ich trochę, także najstarszych. Najlepsze jest to, że wg logów sam pokasowałem posty/tematy, pozamykałem sporo tematów jak i część poprzyklejałem. Tylko z tych logów wynika też, że sporo czynności robiłem w 2 sekundowych odstępach ! Np. niby kasowałem jeden post, poczym w zupełnie innej lokalizacji kolejny itd. itp. Na moje nie jest możliwe fizycznie w takim czasie zrobić tyle złego. Hasła także nikomu nie udostępniałem. Jak możesz to bardzo proszę o pomoc, bo ludziska z forum mnei zabiją. O to moje gg 1431173

lucjanos

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Znikające tematy i posty. Prośba o POMOC !!!
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 13, 2010, 22:07:10 »
W związku z "błyskawiczną" pomocą ze strony ADMINA, proszę o nie przywracanie czegokolwiek w moim forum. Poradziliśmy sobie w inny sposób. Ogólnie żenada...

tomek

  • Administrator
  • Aktywny użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 242
    • Zobacz profil
    • Darmowe Fora
Odp: Znikające tematy i posty. Prośba o POMOC !!!
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 15, 2010, 07:49:45 »
Mogę zapewnić, ze swojej strony, że w ostatnim czasie nie kasowaliśmy żadnych postów na forach.
Nie udzielam pomocy przez PW. Masz problem z forum? Napisz o tym na forum.
Darmowe fora - załóż własne forum za darmo!