Ostatnie wiadomości

Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10
41
Problemy i pytania / Odp: Jak usunąć Forum? na darmowefora.pl
« Ostatnia wiadomość wysłana przez hhasa dnia Styczeń 13, 2015, 13:40:05 »
problem jest taki ze zalozylam forum, na poczatku nikt nie zagladal sama czasu nie maiala, mylalam ze zostanie automatycznie usuniete, nagle zaczeli ludzie tam cos pisac, a moj login i konto przepadlo-majac dostep mogla bym je usunac... czy jakas inna droga sie da to zrobic, ogolnie usunac forumm, posty, bo   atmosfera na nim zrobila sie gesta-wiec samo usuniecie postow tez by bylo dobre , lecz chyba nie wystarczajace
42
Problemy i pytania / Jak wgrać obrazek dla wybranej rangi?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez CanStop dnia Styczeń 10, 2015, 19:03:24 »
Cześć. Mam pytanie czy można wgrać Obrazek rang np. Administrator pod nickiem grupy?
43
Zaproszenia / Chcesz się poczuć jak Bóg?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Cherry dnia Grudzień 23, 2014, 23:52:58 »
Zapraszam na nowe forum o Bogach. Wybierz patrona, którym chcesz zostać i posiądź jego moce!
http://www.gods.darmowefora.pl

Forum nie ma na celu obrażania kultury ani znieważania innych religii. To jest po prostu zabawa!
Ps.:Forum prowadzone przez nowicjuszkę, za wszelkie niedopracowania przepraszam!
44
Zaproszenia / Nuralis, fantastyczne kocie forum...
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Watriss dnia Październik 16, 2014, 19:30:18 »
Dużo jest forum o wilkach więc dlaczego nie o kotach? W fantastycznym świecie rozgrywają się zadziwiające historie. Kocie klany walczą między sobą i tworzą nowe... a inne istoty również nie  zamierzają ustąpić...
45
Problemy i pytania / Odp: Modyfikuj nie możliwe
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Aster dnia Październik 07, 2014, 12:48:03 »
Jestem wdzięczna za odpowiedź. Czekam.
46
Problemy i pytania / Odp: Modyfikuj nie możliwe
« Ostatnia wiadomość wysłana przez pro14ab dnia Październik 03, 2014, 16:27:07 »
Tomek chwilowo jest zajęty serwisem pun.pl. Chyba trochę jeszcze poczekasz :P
KLIK
47
Problemy i pytania / Odp: Modyfikuj nie możliwe
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Aster dnia Październik 01, 2014, 20:47:46 »
I co ? zero odpowiedzi? W dodatku mam przestarzalą wersję forum, 1.1.11 i dobrze pan wie p. Tomku, ze sama jej nie moge upgrade'owac. Prosze o pomoc.
49
Style / rIBBON
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Demon dnia Wrzesień 27, 2014, 14:50:22 »
Prosiłbym o wgranie tego stylu -> http://custom.simplemachines.org/themes/index.php?lemma=2511
Mam nadzieję, że szybko się pojawi :)
50
Style / DarkBreak
« Ostatnia wiadomość wysłana przez pro14ab dnia Wrzesień 25, 2014, 22:01:05 »
Czy jest możliwość wgrania tego stylu?
KLIK
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10