Ostatnie wiadomości

Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10
71
Problemy i pytania / Prośba o pomoc w odzyskaniu dostępu do forum.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Charlies dnia Luty 28, 2014, 20:34:50 »
Dzień dobry.

Jestem posiadaczem forum mc4u.darmowefora.pl  (+/- 250 użytkowników), istnieją tematy mające na liczniku kilka-kilkanaście tysięcy wyświetleń. Niestety jeden z adminów, który miał przez pewien czas nad nim kontrole dokonał sabotażu, prawdopodobnie moje hasło zostało zmienione i forum zablokowane, a teraz zależy mi na ponownym korzystaniem z usługi.

Czy w zaistniałej sytuacji mógłbym prosić o pomoc nad uzyskaniem dostępu do forum?

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
72
Problemy i pytania / Odp: Dlaczego moje forum nie działa?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez tomek dnia Luty 21, 2014, 08:59:27 »
Dzisiaj w nocy przenosiliśmy dane na nowe serwery. Obecnie aktualizują się wpisy w DNS domen w wyniku czego dla niektórych z was fora mogą być chwilowo niedostępne.

DNSy powinny odświeżyć się dla wszystkich w ciągu 24h.
73
Problemy i pytania / Dlaczego moje forum nie działa?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Pingwin20 dnia Luty 21, 2014, 07:23:00 »
Pomocy od 7 godziny nie działa mi moja strona www.uslugiminecraft.darmowefora.pl
proszę coś zrobić.
74
Zaproszenia / Pandemonium
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Demon Pandemonijski dnia Luty 14, 2014, 11:49:50 »

Forum o Mieście Demonów, które jest podzielone na Dziewięć Kręgów. Żyje tam zupełnie inna od wszystkich, groźna, mistyczna rasa demonów, które nie rodzą się i nie pojawiają, a zostają stworzone przez innego demona. Możecie się tu dowiedzieć o dość znanym w Pandemonium (i nigdzie indziej xD) demonie Syriuszu i jego bracie Bezanie, ich stwórcy Didericku i nauczycielach Mistrzu Devanie i Mistrzyni Rakshy, o dwóch społecznościach założonych przez Syriusza i Bezana: Duszach i Łowcach, ogółem - wszystkiego o życiu tej szczególnej rasy demonów. Serdecznie zapraszamy.
Ostrzeżenie: Trzeba się przyporządkować zasadom i opisowi tych demonów, jakie tam mieszkają, a nie tworzyć jakąś inną!
75
Zaproszenia / Odp: Zapraszam na www.uslugiminecraft.darmowefora.pl !!!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez murseress dnia Luty 07, 2014, 15:55:31 »
Chyba 2013, a nie 3013. Ty nie nawet nie dożyjesz tego roku. Nie rób takich dużych błędów.
76
Zaproszenia / Zapraszam na moje pierwsze w życiu Forum!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez murseress dnia Luty 07, 2014, 15:50:16 »
Witam! Moje forum nazywa się ''Pytania i Odpowiedzi''. No ale zastanawiam się nad zmianą. Nie wiem na jakie zmienić. Chciałam was zaprosić na moje forum i może mi podpowiecie jak powinien nazywać się moje forum, które jest o Hobby, Zainteresowaniach, o tym co lubimy robić w wolnym czasie oraz to co kochamy. Zajrzyjcie do niego i podpowiedzcie mi.
Link na moje Forum! ----> http://www.murderess.darmowefora.pl/

Pozdrawiam!
77
Problemy i pytania / Jak wstawić własne logo?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez murseress dnia Luty 06, 2014, 17:34:22 »
Jak w pytaniu. Chcę mieć własne logo forum i chcę żeby go było widać na głównym, górnym polu, więc proszę o pomoc!
78
Style / Minecraft
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Pingwin20 dnia Styczeń 29, 2014, 11:16:25 »
Mam pytanie czy byś cię mogli wgrać ten styl o Minecraft na moje forum www.uslugiminecraft.darmowefora.pl

 To link do styla : http://custom.simplemachines.org/themes/index.php?lemma=2464

Bym był bardzo wdzięczny :D
79
Problemy i pytania / [Pytanie]Aktualności
« Ostatnia wiadomość wysłana przez qizz dnia Styczeń 18, 2014, 13:26:44 »
Jak dodać aktualności w prawym górnym rogu??
80
Ogłoszenia / Poszukuje Moderatora na strone
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Pingwin20 dnia Styczeń 14, 2014, 13:26:32 »
Poszukuje moderatora na www.uslugiminecraft.darmowefora.pl
Jeśli ktoś chętny Proszę pisać podania na stronie.
Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10