Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - nowa

Strony: 1 [2]
16
Hydepark / Gra w skojarzenia
« dnia: Maj 25, 2008, 02:21:25 »
   "DARMOWE FORUM"   

17
Problemy i pytania / "Problem z zupdateowanie forum."
« dnia: Maj 25, 2008, 02:08:56 »
   Skoro wcześniejsze "problemy" z uaktualnieniem wersji SMF były załatwione w ten sposób, raczej nic nie powinno stać na przeszkodzie, by i teraz ta metoda została zastosowana...18
Problemy i pytania / Problem z zupdateowanie forum.
« dnia: Maj 19, 2008, 00:48:54 »
   Również mam problem, o którym Państwo tutaj piszecie, zapewne dotyczy on każdego z nas. Po otrzymaniu informacji, że posiadam przestarzałą wersję SMF, która ma błędy (Styl Dilber MC), chciałam ją zaktualizować gdyż zapewniono, że w nowej zostały one wyeliminowane. Przed mymi oczyma zalśnił jakże optymistyczny napis:

  Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/var/www/darmowefora.pl/Sources/PackageGet.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /var/www/darmowefora.pl/index.php on line 343   

"Zabierze Ci to tylko minutkę"... ;D

19
Problemy i pytania / Odp: Jak naprawić bład
« dnia: Marzec 20, 2008, 17:25:27 »
Witam serdecznie
   Zwracam się do Państwa o pomoc, również popełniłam błąd i nie wiem jak sobie z nim poradzić, prawdopodobnie w sposób niewłaściwy umieściłam skrypt.  Nie wiem jak to cofnąć. Obecnie mam całkiem zablokowaną możliwość modyfikowania działów i kategorii.Stylem forum, jest Dilber MC oto jego link:
http://www.kredensik.darmowefora.pl/index.php
Nie zdążyłam się nim nawet nacieszyć. Bardzo proszę o pomoc, jak i o umożliwienie mi zainstalowania na nim własnych emotek.
Będę naprawdę bardzo wdzięczna.

Strony: 1 [2]