Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - tomek

Strony: 1 ... 15 16 [17]
241
Wiadomości / Witamy w nowym serwisie DarmoweFora.pl
« dnia: Maj 24, 2007, 09:25:54 »
Z wielką przyjemnością informujemy, że w dniu dzisiejszym wystartował nasz kolejny serwis umożliwiający darmowe założenie własnego forum dyskusyjnego. Skierowany jest on przede wszystkim do młodzieży oraz dla tych, którzy nie chcą niepotrzebnie wydawać pieniędzy na hosting, skoro można otrzymać dokładnie taką samą usługę całkowicie za darmo.

Darmowe fora zostały oparte na w pełni profesjonalnym skrypcie SMF, którego głównymi cechami są bezpieczeństwo oraz funkcjonalność przy jednocześnie łatwej obsłudze i administracji.

Nasz nowy serwis na tle stale rosnącej konkurencji wyróżnia przede wszystkim zdobyte doświadczenie, rozbudowany skrypt forum w stosunku do popularnego phpBB, a także brak uciążliwych reklam oraz jakichkolwiek limitów.

Aby stworzyć darmowe forum wystarczy jedynie podać podstawowe informacje w naszym formularzu i ... to wszystko - forum zostanie założone w ciągu jednej chwili.

Mamy nadzieję, że sprostamy Państwa oczekiwaniom.

Strony: 1 ... 15 16 [17]